Kategorija: Straipsniai vyrams

Pasidalinkite su kitais

Tėvų susvetimėjimo sindromas

Tėvų susvetimėjimas susideda iš vienos ar kelių elgesio grupių, kurios kenkia vaikų psichinei ir emocinei savijautai ir dažnai apima kišimąsi į vaikų ir vieno ar abiejų jų tėvų santykius. Toks elgesys dažniausiai gali būti susijęs su išsiskyrimu ir skyrybomis bei į skyrybas panašiomis situacijomis, pavyzdžiui, nesantuokiniais vaikais, bet taip pat tai gali būti įrodyta ir esant didelių konfliktų santuokoms.

Tėvų susvetimėjimo suvokimas ugdant

Suvokus šią problemą ateina švietimas, o kartu su švietimu atsiranda galia sustabdyti didžiąją jaunų, įspūdingų, lengvai manipuliuojamų vaikų prievartą ir padėti ištaisyti daugelį pažeistų šeimos santykių. Pagrindinis mūsų vaidmuo yra skleisti reikiamą supratimą ir norėtume jūsų pagalbos.

Pagrindinių teisių į savo vaikus ir šeimą užtikrinimas tapo vis didesne amerikiečių tėvų problema dėl agresyvių ir neteisėtų įsibrovimų, kai kurie iš tų, kurie užima valdžios pareigas. Tai daroma nepaisant mūsų šventos Konstitucijos. Ši valdžia pernelyg dažnai buvo aprūpinta akivaizdžiai savanaudiškais, net amoraliais standartais ir nesukūrė to, kas iš tikrųjų yra geriausia Šaliai, jau nekalbant apie joje gyvenančius. Kažkada visi amerikiečiai iš prigimties žinojo, kad vaikus valdo motina ir tėvas kartu. Vis dėlto šie titulai paseno ir buvo pavaldūs mūsų teisminės valdžios šakai.

Vaikams kasdien atimamas kūnas ir kraujas, atmetama jų pirmagimių ateitis, jie baisiai apleisti ir saugomi nuo gerų dalykų gyvenime. Kaip? Tiesiog „nepažįstamasis“, pasirašęs popieriaus lapą, akimirksniu pasmerkė mūsų pagrindinius konstitucinius gyvenimo, laisvės ir laimės principus ir tyčiojosi iš visų laikų gerbiamų ir nusistovėjusių mūsų tautos įstatymų. Nors tai aišku, kaip nosis mūsų veiduose, tėvai ir toliau yra košmarišku mastu susvetimėję su savo vaikais.

Susvetimėjusi vaikų statistika

Tūkstančiai susvetimėja kas mėnesį. Šie nekalti vaikai susmulkinami ir paliekami jaustis beviltiškai apleisti, be paaiškinimų ir supratimo. Tėvų susvetimėjimas yra tikra ir rimta socialinė problema. Nereikėtų to toleruoti, priimti ar ignoruoti tiems, kurie iš tikrųjų rūpinasi vaikais ir kaip jaučiasi patys.

Tėvų susvetimėjimo ekspertai

Niekas nenori susidurti su neapykantos skriaudžiamais vaikais, kurie yra tėvų susvetimėjimo sindromas . Su laisvės atėmimu nesusijęs tėvas yra sumuštas nuo kolonos iki posto. Globos tėvas vaiką naudoja kaip neapykantos ginklą. Tada ši „vaikų raketa“ žaloja tėvus, nesusijusius su laisvės atėmimu, juos atmesdama, net jei tėvai yra mylintys ir rūpestingi. Tada jie kenčia siaubingą sielvartą ir netektį. Tėvas, kuris yra svetimas, paprastai globėjas yra negailestingas dėl savo nemalonios neapykantos, o vargšas vaikas neturi kur dėtis, kaip tik atstumti kitą tėvą ir susitaikyti su globėju. Tada įvyko PAS.

Gana yra gana. Šeimos teismai ir prievartą patyrusių vaikų tėvai turi būti atsakingi už savo vaikų įtraukimą. Psichologai ir teismai dažnai praleidžia faktą, kad tai vyksta, arba VISIŠKAI nesuvokia vaiko mokymosi pasekmių ar dinamikos, o vėliau vaidina savo vaidmenį visame procese ir šią dinamiką perneš į teismus, advokatų kontoras ir pan. Vienoda globa padės išvengti tėvų Vieno išsiskyrusio tėvo susvetimėjimas ir emocinis vaikų išnaudojimas.

Susvetimėjusio elgesio apibrėžimas

Politikai to nesupranta ir NEBŪS su tuo susidūrę, išbandys juos ir sužinos. Eikite pažiūrėti savo politiko ir pažiūrėkite, kiek pasieksite, jei tai padarysite, paskelbkite tai savo tinklaraštyje čia. Prašome palikti savo istoriją, kurios mums visiems reikia. Kovok amžinai, kad apsaugotum vaikus nuo teisinės prievartos.

Jei patiriate susvetimėjimo skausmą ir kankinimus, gali būti naudinga kreiptis į sielvartą ir nuostolius

Kas yra tėvų susvetimėjimo sindromas (PAS)

Perskaitykite straipsnių puslapį, kad gautumėte išsamesnių žinių apie PAS. Tėvai turi pagalvoti prieš imdamiesi veiksmų. Prieš pasidalindami paslaptimis, kurių neturi žinoti nė vienas vaikas, jiems reikia pažvelgti į padarinius, kol jie neatsiims vaikų, kurie yra visiškai bejėgiai išspręsti savo suaugusiųjų problemas. Jie turi kreiptis į specialistus, kurie be aistros galėtų padėti priimti teisingą sprendimą savo vaikų vardu. Tada jiems reikia stengtis išgydyti save. PAS kartais vadinamas „kenkėjiškos motinos sindromu“, nors tėvai ir motinos sugeba taip elgtis.

1778. Sąžinė yra proto sprendimas, pagal kurį žmogus pripažįsta moralinę konkretaus veiksmo, kurį jis ketina atlikti, yra vykdomas ar jau įvykdytas, kokybę. Viską, ką jis sako ir daro, žmogus privalo ištikimai laikytis to, ką jis žino esant teisingą ir teisingą …

1782. Žmogus turi teisę elgtis sąžine ir laisvai, kad asmeniškai priimtų moralinius sprendimus. „Jo negalima versti elgtis priešingai savo sąžinei. Jam taip pat neturi būti trukdoma elgtis pagal savo sąžinę … “

Tėvų susvetimėjimo simptomai

Tėvas niekina kitą tėvą vaikui. Šis tėvų nuvertinimo vaikui procesas kenkia vaiko savivertei ir pasitikėjimui ir sukelia problemų, kurios gyvens ir iki pilnametystės. Šis procesas yra vadinamas Tėvų susvetimėjimo sindromu. Šioje svetainėje yra daug straipsnių, kuriuose išsamiai paaiškinta, kas yra tėvų susvetimėjimas ir poveikis vaikui.

Kadaise meilės kupinus ir artimus santykius su tėvais vaikai staiga ir staiga nutraukia mažai perspėdami. Vaikas lygiuojasi į susvetimėjusį tėvą ir atmeta tikslinį tėvą.

Priešiška ir agresyvi tėvystė

Jei kada nors kas nors bandė nutraukti ryšį tarp jūsų ir jūsų vaiko, suprasite traumą, kurią tai sukelia. Vien tik sielvartas ir netektis yra netoleruotini. Tai gali sukelti depresiją ir net savižudybę susvetimėjusiam tėvui. Tėvas, bandantis nutraukti jūsų ir jūsų vaiko ryšį, skriaudžia jūsų vaiką.

Jei fiziškai sužaloji vaiką ar kitą asmenį, žinai, kad gali būti įmestas į kalėjimą. Jei seksualiai išnaudojate vaiką, žinote, kad galite būti įmestas į kalėjimą. Bet jei jūs psichiškai išnaudojate, plaunate smegenis ar atstumiate vaiką nuo tėvų, tai nėra nusikaltimas. Ar tai teisinga? Ar tai teisinga? Ar tai naudinga vaikui? Ne, reikia priimti įstatymus, kad tėvai būtų atsakingi už gerų santykių su kitais tėvais RAGINIMĄ, ir teisiškai BAUDŽIA tėvą, kuris vaiką naudoja kaip ligotą ir liūdną priemonę, kad bandytų „sugrįžti“ į tėvą, kuris juos paliko.

Vaiko globa ir skyrybos

Vaiko globos klausimai gali būti didžiulė, streso kupina sumaištis ir neigiamai paveikti jūsų ir jūsų vaikų gyvenimą, ypač jei vienas iš tėvų demonstruoja tėvų susvetimėjimo tendencijas. Taip atsitinka, nesvarbu, ar tėvai išsiskyrę, ar nevedę.

  1. Vienas iš tėvų naudoja vaiką šnipinėti kitą
  2. Vienas iš tėvų pakerta kito tėvo autoritetą
  3. Vienas iš tėvų atsisako efektyviai bendrauti
  4. Vienas iš tėvų ignoruoja teismo nustatytas vizito taisykles
  5. Panašu, kad vaikas yra sukūręs tam tikrą „aljanso“ tipą, kai vienas iš tėvų yra prieš kitus
  6. Vienas iš tėvų atskleidžia „per daug informacijos“ mažam vaikui
  7. Vienas iš tėvų neleidžia vaikui atsinešti mėgstamų daiktų į kito tėvo namus

Vaiko globos klausimai kelia tik vieną klausimą – kas atitinka vaiko interesus? Pirmenybė paprastai teikiama abiem tėvams, nebent vienas ar abu iš tėvų įrodė, kad jie yra netinkami tėvams. Skyrybų advokatai mums primena, kad vaiko globos klausimai gali kilti, net jei šalys nėra teisiškai atskirtos, o gyvena atskirai. Tai dažnai įvyksta Teksaso kariškių šeimose. Teksaso valstijoje yra keletas vaikų globos klasifikacijų: Vienintelė teisinė ir fizinė globa, pirmiausia fizinė ir teisinė globa, bendra fizinė ir teisinė globa ir nėra teisės į globą.

Priešiška tėvystė ir vaikai

Vaikai yra sistemos žaidimo pėstininkai. Sistema yra tėvai, šeimos teismai, juridiniai asmenys, paramos vaikams agentūra, teisėjai ir žiniasklaida. Ši sistema leidžia 6 pėdų ūgio suaugusiesiems meilės vardan smogti 2 pėdų ūgio vaikui. Tad kodėl mes stebimės, kad sistema leidžia prievartauti vaikus per PAS. Aš tikiu, kad visi aukščiau išvardyti dalykai turi visiškai permąstyti, kaip mylėti ir auklėti vaikus saugioje ir pasitikinčioje aplinkoje.

Sunkaus tėvų susvetimėjimo požymiai

Suaugęs partrenkia beginklį vaiką. Kaip dažnai nukenčia vaikai, kiek laiko, kur ant kūno, naudojamas ginklas, ar yra mėlynių, ar kai kurie tėvai praranda kontrolę, kai muša vaikus – statistika rodo kai kuriuos, ar tėvai žino kitus vaiko drausminimo būdus nei naudojant fizinę jėgą, jei vaikas lengvai nukenčia, kam tada tai daryti? Yra ir kitų saugesnių vaiko drausminimo būdų. Taip, tai emocinga tema. Aš asmeniškai manau, kad vaikus reikia saugoti nuo smurto, kurio tai nesudaro.

Prievartos prieš vaikus taip pat atsitinka, kai:

Šeimos teismai nesuvokia chroniško narcisistinio tėvų atstovo melo ir manipuliavimo. Kai kuriuos žmones, kurie turėtų geriau pažinti, pvz., Teismo psichologus, magistratus, feministines grupes ir žiniasklaidą, dažnai palaiko apsukrus atstumiantis tėvas. Čia neminėsiu legalių žmonių, nes dauguma jų yra akli vaikų poreikiams ir yra nusiteikę link to, iš kur kyla $$$.

Taip pat skaitykite

Meniu