Kategorija: Straipsniai vyrams

Pasidalinkite su kitais

MAŽESNĖ SEKSUALINĖ PATIRTIS LEMIA LAIMINGESNES SANTUOKAS

Patirtis didina susidomėjimą naujais partneriais ir mažina gebėjimą prisirišti prie sutuoktinio.

Mažesnė seksualinė patirtis lemia laimingesnes santuokas

Parengė Gabrielė Dzekunskaitė

Šaltinis: HuffingtonPost.com

Plačiai išgarsėjęs naujas tyrimas teigia, jog žmonės, ypač moterys, kurie prieš susituokiant turėjo didesnį skaičių seksualinių partnerių, sunkiau sugeba sukurti laimingus šeimyninius santykius.

Šis tyrimas buvo atliktas 2007-2008 metais apklausiant 1000 nesusituokusių amerikiečių nuo 18 iki 34 metų. Per penkerius  metus 418 tyrimo dalyvių susituokė ir tada vėl buvo įtraukti į tyrimo eigą.

Tyrimo metu buvo atsižvelgiama į tokius faktorius kaip dalyvio seksualinė praeitis, pasitenkinimas santykiais, atsiskyrimo galimybė, pasitikėjimas vienas kitu ir bendra nuomonė apie santykius.

Nustatyta, jog dalyviai, kurių sutuoktinis jiems buvo pirmasis seksualinis partneris, savo santuoką vertina palankiau ir džiausiasi ja labiau. Ypač tai pastebima tarp moterų dalyvių.

Tyrimą atlikę mokslininkai kelia hipotezę, jog daugiau patirties didina žmogaus susidomėjimą alternatyviais partneriais ir taip mažina jo sugebėjimą prisirišti prie esamo sutuoktinio. Kitaip tariant, žmonės, kurie yra turėję daugiau seksualinių partnerių, yra labiau linkę greičiau nusivilti santuoka ir ją tiesiog išardyti.

© 2015 – 2020, Laisvos Visuomenės Institutas.

Taip pat skaitykite

Meniu